Новинки

Кросовер BMW X2 не вразив на гоночній трасі Нюрбургринг

Компанія BMW продовжує розробку кросовера-купе X2. Досерійний прототип новинки в черговий раз потрапив в поле зору фотошпигунів. На цей раз BMW X2 демонстрував свої спортивні можливості на гоночній трасі Нюрбургринг.
BMW X2

2018 BMW X2 – cкриншот відеоролика YuoTube

Якихось високих швидкостей у відеоролику ми не побачили, та й повороти машина проходила не дуже впевнено. Принаймні, так вважають журналісти видання autoevolution.

На їхню думку, більш впевненому проходженню повороту перешкоджає передній привід – BMW X2 проектується на платформі UKL.

Хоча в якості опції для кросовера буде пропонуватися система повного приводу, вона, як вважають журналісти autoevolution, не вирішить цю проблему остаточно.

Разом з тим, нагадаємо, що перед нами лише досерійний прототип, хоча і на фінальній стадії розробки.

З технічного боку X2 практично не буде відрізнятися від свого донора – X1: та ж сама платформа, ті ж мотори (бензинові та дизельні “четвірки” потужністю від 150 до 230 к.с.), те ж оснащення салону, такі самі системи безпеки.

Головною відмінною рисою BMW X2 є купеподібний кузов, хоча задня частина даху в ньому менш нахилена, ніж у аналогічних за компонуванням BMW X4 або BMW X6.

BMW офіційно представить X2 у другій половині цього року. Цілком можливо, що німці встигнуть підготувати серійну версію кросовера до Франкфуртського автосалону у вересні.


Відео – Supercarsfromeu

Завантаження...

Напишіть відгук

Scroll to top