Архіви

Кросовер 2019 Fiat 500X отримав у силову лінійку два новітні двигуна FCA

Італійський автовиробник представив оновлену версію кросовера Fiat 500X. Зовнішні зміни – мінімальні, головна новина – останні бензинові мотори, розроблені інженерами FCA.

Оновлений 500X має два виконання – Urban і Cross. Перша версія отримала інші бампери і деякі нові кузовні акценти. На обох модифікаціях встановлені оновлені ходові вогні та задні ліхтарі на LED-елементах. Крім того, 500X Cross Plus вже в стандарті має головну оптику на світлодіодах.

В салоні варто відзначити нове кермо та дещо інший дизайн дисплея мультимедійної системи.

Головні зміни у 2019 Fiat 500X – двигуни. Fiat-Chrysler запропонував два абсолютно нових агрегата. Бензинові повністю алюмінієві мотори мають об’єм 1,0 та 1,3 літра. Потужність першого становить 120 к.с., другого – 150 к.с. Крутний момент – 190 та 270 Нм відповідно.

Менший мотор компонується тільки з 6-швидкістною механічною коробкою, «старший» – з 6-діапазонним дводисковим роботом.

Утім, базовим залишився 1,6-літровий двигун E-Torq з віддачею 110 к.с., який модифікували до останнього стандарту Euro 6D.

Контроль сліпих зон, круїз-контроль та автоматична система гальмування пропонуються як опції. Інформаційно-розважальна система з 7-дюймовим тачскріном доступна вже в стандарті.

Початкова ціна оновленого Fiat 500X лежить в межах еквівалента 20-21 тисячі доларів.

Залишити коментар

Scroll to top