Авторинок

Кожен п’ятий американець хоче стати власником електромобіля

Американська асоціація автомобілістів (ААА, Аmerican Automobile Association) – об’єднання мотоклубів, куди входять понад 58 млн автолюбителів, провела в Твіттері цікаве опитування. Людей запитали, який автомобіль – на бензині, дизельному паливі або електротязі (в тому числі і гібрид, що підзаряджається) вони вважатимуть за краще придбати у найближчі 5 років.

Кожен п’ятий респондент проголосував за електрокар або плагін-гібрид, таким чином підтвердивши тенденцію поступального зростання популярності електрифікованих авто. Хоча частка EV на ринку США все ще незначна – лише 1% від усіх продажів.

Проте, якщо вірити опитуванню, то за найближчі 5 років частка електромобілів збільшиться до 20%, а це на хвилиночку, близько 65 млн покупців в Сполучених Штатах.

Згідно результату аналогічного минулорічного опитування 15% респондентів вибрали б електромобіль, тобто шанувальників у таких автівок серед американців за рік стало більше приблизно на 5%. Tesla Model X 75D виявився найбажанішим електрокаром.

Факторів, що утримують людей від покупки автомобіля на електротязі, кілька: висока ціна, малий запас ходу на одному заряді і недостатньо пунктів зарядки.

Оскільки автовиробники активно працюють над збільшенням діапазону ходу, оптимізацією ціни і розвитком інфраструктури зарядних станцій для електричний транспортних засобів, можна очікувати, що купівельний попит з року в рік зростатиме.

На фото: 2017 Tesla Model X

Джерело: Автоцентр

Завантаження...

Напишіть відгук

Scroll to top