Архіви

Концепт Viziv Tourer показав майбутній дизайн автомобілів Subaru

Справжньою “родзинкою” стенду Subaru на Женевському автосалоні став концепт Viziv Tourer. Цей прототип не просто оригінально виглядає. Він демонструє погляд автовиробника на майбутнє своїх автомобілів.

Власне, назва Viziv є складовим від фрази «Vision for Innovation» або «Бачення інновацій».

Концепт демонструє, перш за все, майбутній дизайн моделей японського бренду. Звичайно, Subaru не збирається відмовлятися ні від симетричного повного приводу, ні від оппозітних двигунів, однак нові напрямки в автомобілебудуванні японці обходити стороною не збираються. Зокрема, на Viziv Tourer встановлений автопілот.

Крім того, як показує Subaru, практичності універсала, а саме в цьому кузові виконаний женевський прототип, не заважатиме фірмовий драйв і навпаки.

Крім системи квазіавтономного управління, інженери оснастили Viziv Tourer і іншими інноваційними технологіями, такими як радарна система запобігання зіткнень і надточний GPS.

Viziv Tourer Concept не матиме виробничого розвитку. Він, повторимося, лише демонструє погляд Subaru в майбутнє. Втім, окремі напрацювання цілком можуть бути використані, наприклад, на новому поколінні універсалу Levorg, дебют якого вже не за горами.

Джерело: Motor 1

Напишіть відгук

Scroll to top