Renault Архіви

Компанія Renault запропонувала в Україні новий економічний двигун SCe 75

Починаючи з липня 2018 року, компанія Renault поставляє до України автомобілі з новим економічним двигуном SCe 75. Його витрата пального на трасі становить 4,8 літра.

Двигун SCe 75 в Україні пропонується для седана Logan, універсала Logan MCV, хетчбека Sandero та кросс-хетча Sandero Stepway. Комерційна назва двигуна – це абревіатура: Smart Control efficiency або “ефективне інтелектуальне управління”. Цифровий індекс вказує на потужність.

Об’єм двигуна становить 1,0 літр. У Renault повідомляють, що витрата пального у мотора SCe 75 становить 4,8 літра на 100 кілометрів. Однак йдеться про заміський цикл руху, а сам показник отриманий за старими стандартами NEDC.

Утім, автовиробник про це чесно повідомляє, та й навіть 6 літрів на сотню – це непогано для атмосферного бюджетного двигуна. Тим більш, мотор демонструє гнучкі режими роботи і непогану для такого об’єму тягу на низьких оборотах.

До переваг SCe 75 компанія також відносить наступні чинники:

  • розподілений непрямий всприск і відсутність турбокомпресора полегшують установку ГБО;
  • використання звичайних свічок запалювання і ланцюговий привід розподільних валів зменшує витрати на технічне обслуговування;
  • масляний насос змінної продуктивності знижує витрати палива;
  • особливе покриття DLC (технологія F1 Renault) зменшує до 30% втрати на тертя та підвищує стійкість до стирання.

Двигун SCe 75


Взагалі кажучи, цей двигун новий лише для України. Він запущений у масове виробництво ще два роки тому. Однак в Європі бюджетний мотор доволі популярний. Наприклад, в Болгарії та Румунії 40% седанів Renault Logan продаються саме з мотором SCe 75.

Напишіть відгук

Scroll to top