Компанія Porsche повністю відмовилася від випуску авто на “важкому” паливі

Німецький автовиробник Porsche більше не буде випускати автомобілі з дизельними двигунами через зміну структури попиту і посилення норм викидів шкідливих речовин.

За словами виконавчого директора Олівера Блюма, дизельні автівки затребувані тільки в Європі, їх ринкова частка становить не більше 15%.

У компанії не бачать сенсу в подальшому виробництві дизельних агрегатів, при цьому на електрифікацію модельного ряду виділена подвоєна сума.

Porsche не бажає асоціюватися з дізельгейтом, особливо після того, як влітку минулого року екологи зажадали стягнути з автовиробника 110 млн євро, а влада Німеччини зобов’язала його відкликати 22 тисячі автомобілів Porsche Cayenne з 2-літровими дизелями і перепрограмувати двигуни.

Були випущені останні Macan S Diesel і Panamera 4S Diesel. Кайенн нового покоління вже не буде оснащуватися дизельними агрегатами.

У 2017 році реалізовано 97 тисяч Porsche Macan, і тільки незначна частина з них – на “важкому” паливі.

У структурі загальносвітового продажу частка дизельних Porsche Panamera становить всього 15%, зате на гібриди припадає половина, а на бензинові модифікації – більше третини.

Джерело: AUTO-Consulting

На фото: Porsche Panamera (2017) 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *