Архіви

Компанія Nissan презентувала кросовер Qashqai після рестайлінгу

Цього року на Женевському автосалоні представлений оновлений Nissan Qashqai. Рестайлінг торкнувся зовнішнього дизайну, інтер’єру і технічної частини.
2018 Nissan Qashqai

2018 Nissan Qashqai

Nissan вивів на ринок перший Qashqai десять років тому. З того часу японський бренд продав близько 2,3 мільйона автівок цієї моделі. Кросовер став найбільш продаваним продуктом у С-сегменті SUV.

Зовні зміни включають в себе набір нових фар з “бумерангами” денних ходових вогнів, задні ліхтарі з такими ж “бумерангами” з 3D-ефектом, а також два нових кольори кузова – яскраво-синій (на фото) та каштаново-бронзовий.

Ще одна важлива глава в рестайлінгу Qashqai – це інтер’єр. Він покращений за рахунок більш якісних матеріалів та нових технологій. Кермо було змінено, і тепер має інформаційно-розважальний блок NissanConnect, який поставляється з новим інтерфейсом, радіо DAB і супутниковою навігацією. Додаткове обладнання включає в себе акустичну систему з семи динаміків BOSE, серед інших елементів.

2018 Nissan Qashqai

2018 Nissan Qashqai

Технічне удосконалення включає задню систему оповіщення перехресного трафіку, функцію розпізнавання пішоходів для інтелектуальної системи екстреного гальмування.

Nissan змінив підвіску Qashqai та систему рульового управління. Покращена шумоізоляція салону, а кузов був аеродинамічно оптимізований для меншого спротиву повітрю. Коефіцієнт тепер становить 0,31, що дуже непогано як для кросовера.

Фото – Nissan

Напишіть відгук

Scroll to top