Архіви

Компактний Volvo XC40 здав краш-тести на тверду п’ятірку

Компактний кросовер Volvo XC40 отримав максимальні 5 зірок за безпеку в рейтингу незалежного комітету Euro NCAP.

Краш-тести цього року, як і обіцяли представники організації, стали більш жорсткими і різнобічними в порівнянні з минулим роком. Зокрема, з’явилися завдання з виявленням велосипедистів і застосуванням автоматичного гальмування, випробування систем попередження про відхилення від траєкторії руху.

Таким чином, XC40 не просто отримав максимальний рейтинг з безпеки, а й був оцінений вже за новими правилами.

Кросовер отримав 97% в категорії “Захист водія і дорослих пасажирів”, 87% – за захист дітей, 71% – за захист пішоходів і 76% – за оснащення системами безпеки.

Малин Екхольм (Malin Ekholm), глава Центру безпеки Volvo Cars:

Новий XC40 є одним з найбезпечніших автомобілів на ринку. У стандартній комплектації пропонується найбільш широкий перелік систем безпеки в класі компактних кросоверів, які допомагають водіям проявляти і уникати зіткнень, залишатися в межах своєї смуги при русі, а також зменшити наслідки випадкового з’їзду з дороги.

На даний момент всі автомобілі з сучасної лінійки Volvo мають п’ять зірок за версією Euro NCAP.

До речі, XC40 визнаний “Автомобілем року – 2018” в Європі. Кросовер добре продається, і Volvo вже оголосила, що розширить його виробництво на своїх підприємствах як в Європі, так і в Китаї, щоб задовольнити постійно
зростаючий попит на автомобіль.

Volvo XC40 офіційно поставляється в Україну. Базова ціна бензинової версії на сьогодні становить 1 328 468 грн., дизельної – 1 368 707 грн.

Залишити коментар

Scroll to top