BMW X7

Коли флагман BMW X7 з’явиться в Україні? – названа дата

Новітній кросовер BMW X7 надійде на авторинок України на початку 2 кварталу 2019 року.

Приблизну датою початку продажів нового флагмана BMW, посилаючись на власні джерела, повідомило видання AUTO-Consulting. Кросовер X7, який випускається в США, весною 2019 року почне надходити на європейські ринки, а в Україні з’явиться у другій його чверті.

BMW X7 – дійсно великий, як і личить флагману: 5151/2000/1805 мм. Колісна база становить 3105 мм. У стандартному виконанні кросовер є 7-місним. Згодом на ринок вийде розкішна 4-місна версія.

Спочатку для BMW X7 буде запропоновано на вибір чотири двигуни: бензинові 6- і 8-циліндрові двигуни 340 і 462 к.с., а також дві дизельні «шістки» в 265 і 400 к.с.

BMW X7 - Rear Angle

Всі мотори агрегатірутся з 8-ступінчастим автоматом Steptronic. На всіх версіях використовується система повного приводу xDrive.

Салон у нового флагмана виконаний майже в такій самій стилістиці, як і у BMW X5 нового покоління. Останній також представлений зовсім недавно.

BMW X7 - Interior

Прямих конкурентів у X7 не так багато. У нас це, головним чином, кросовери Mercedes-Benz GLS і Lexus LX. Про ціни інформації поки немає, але базова вартість, як очікується, буде вище за еквівалент 100 тисяч євро.

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *