Mitsubishi Архіви

Коли чекати на новий Mitsubishi Lancer? – названі приблизні терміни

Mitsubishi Lancer без перебільшення є культовою моделлю для японського автовиробника. Незважаючи на те, що у світі найбільш популярні кросовери, позашляховики і пікапи марки, компанія не збирається відмовлятися від свого седана. Зараз вже відомо, що одинадцятому поколінню моделі – бути, але з термінами її дебюту виникла певна плутанина.

Mitsubishi Lancer поточної генерації

З одного боку Lancer поточної генерації виробляють вже восьмий рік і зміна поколінь дуже потрібна. Інсайдери навіть повідомляють, що відбудеться це «скоро», але ми й досі не бачили жодного прототипу нового седана.

Утім, щодо наступного Mitsubishi Lancer з’явилася інша інформація: новинку збудують на модульній архітектурі CMF. Вона розроблена новими партнерами Mitsubishi – альянсом Renault-Nissan.

Ця платформа створювалася для полегшення і здешевлення розробки моделей різних класів, у тому числі співрозмірних з «Лансером». На CMF, наприклад, побудовані кросовери Renault Kadjar, Nissan X-Trail, Nissan Qashqai.

На розробку нового Mitsubishi Lancer на «візку» Renault-Nissan знадобиться біля двох років. Тобто прем’єра одинадцятого покоління має відбутися десь у 2018-му.

Чи не розгубить модель своїх прихильників, не змінюючись 10 років? Чи дочекаються споживачі нового “Лансера”? Покаже час.

Залишити коментар

Scroll to top