Китайці хочуть випускати електробуси на Львівщині

Минулого тижня представники китайської компанії Beijing electric power automatic зустрілися з працівниками Львівської міської ради та обговорили можливість спільного виробництва електробусів на базі автобусного заводу в м. Стрий Львівської області, повідомляє zaxid.net.

Львів’яни представили потенційним партнерам з Китаю міські інвестиційні проекти. Іноземні гості зацікавилися можливістю співпраці з ТОВ «Компанія ВЕЕМ-Металавтопром», представники якого вже відвідали Китай, де знайомилися з виробництвом електробусів (електричних автобусів).

Якщо сторони домовляться, то збирати такі транспортні засоби будуть на стрийському підприємстві «Стрий Авто», де зможуть випускати кузова за кресленнями китайських інженерів.

Дві фірми зі Львова готові постачати комплектуючі, а китайці візьмуть на себе виробництво акумуляторів, електродвигунів і блоків управління.

Електробус може проїжджати 280 км без підзарядки днем ​​і заряджатися вночі. У містах доведеться встановити зарядні станції. У Львові працює поки один електробус на тролейбусному маршруті №9 (Університет – Аеропорт)

Відзначимо, що ВАТ «Стрий Авто» випускає сьогодні автобуси середнього класу «Карпати» і на шасі вантажівок Mercedes-Benz Vario.

Фото – Белкоммунмаш

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *