Китайський стартап Byton представив майбутнього конкурента Tesla Model S

Byton K-Byte Concept
У Шанхаї представлений концепт Byton K-Byte Concept – седану, серійне виробництво якого почнеться у 2021 році. Очікується, що автомобілі нового бренду зможуть кинути виклик моделям Tesla, зокрема Model S.

Седан K-Byte – це вже другий прототип, який Byton показала в цьому році. На виставці Consumer Electronics Show (CES) в січні китайська компанія представила кросовер Concept SUV. Зараз його перейменували в M-Byte для узгодження з новою структурою назв Byton.

Новий седан близький до D-сегменту: довжина – 4950 мм, ширина 1950 мм, висота – 1500 мм, колісна база 3000 мм.

Бренд Byton співпрацює з компанією Aurora, фахівці якої розробляють для новинки автопілот 4-го рівня. Тестування прототипу почнеться до кінця 2020 року.

Виробнича версія K-Byte очікується через три роки. На той час Byton планує запустити до 30 магазинів в самому Китаї, а потім перейти в Європу і Північну Америку.

Byton K-Byte Concept

Byton K-Byte Concept


Кросовер M-Byte очікується на ринку вже в другій половині 2019 року. Він отримав потужну батарею (71 кВт год) і 270-сильний електромотор. Запас автономності прогнозується в межах 400 км. Буде і потужніша версія – 95 кВт і 475 к.с. відповідно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *