Китайська Great Wall може стати власницею марки Jeep

2018 Jeep Grand Cherokee Trackhawk
Один з найкрупніших автовиробників КНР – компанія Great Wall – зацікавлена у придбанні американської марки Jeep. Про це повідомляє Automotive News Europe з посиланням на президента GW Вонга Фенг Іна (Wang Fengying).

Jeep – є справжньою фінансовою і технологічною прикрасою корони конценра Fiat Chrysler Automobiles (FCA), до складу якого також входять Fiat, Chrysler, Dodge та Ram. Саме тому бажання Great Wall купити цю компанію виглядає цілком логічним і природнім.

Раніше ми повідомляли, що купити весь концерн FCA начебто хотіла китайська Geely, яка вже володіє Volvo. В обох випадках Fiat Chrysler не коментує ймовірність цих угод.

Серджио Маркіонне (Sergio Marchionne), керманич FCA, вже давно наголошував, що об’єднання автокомпаній матиме позитивні наслідки. Інтеграція дасть змогу здешевити та прискорити розробку нових моделей, а також інвестувати великі кошти у високі, зокрема “зелені”, технології. Він також не виключав, що Jeep змінить власника.

Як показує практика, придбання згаданною вище Geely компанії Volvo або індійською Tata Group – компанії Jaguar Land Rover лише дало поштовх для розвитку європейских брендів. Звісно, свою справу зіграли величезні інвестиції нових власників. Але і зважена стратегія їх подальшого розвитку також мала суттєве значення.

Хоча продажі Jeep в США дещо скоротилися, глобальний підйом марки продовжується. Нові фабрики та спільні підприємства в Бразилії, Індії та Китаї виробляють моделі Renegade, Cherokee, Compass для продажу на нових ринках.

2014 Jeep Wrangler Willys Wheeler

Jeep Wrangler Willys Wheeler

Крім того, бренд буде укріплювати свої пропозиції і в 2019 році з виходом на ринок нових рамних позашляховиків Wagoneer і Grand Wagoneer. За словами Маркіонне, Jeep ще навіть не почав торкатися вершини свого справжнього глобального потенціалу.

Фото – Jeep

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *