Китай: 5 найпопулярніших моделей в лютому

Wuling Hongguang
Автомобільний ринок Китаю є найбільшим в світі. Наприклад, обсяг продажів марки Volkswagen в цій країні тільки за лютий 2018 року склав 180 тисяч автомобілів – це приблизно обсяг всього авторинку Франції. Які моделі стали найпопулярнішими у жителів Піднебесної в останньому місяці зими?

Видання CarSalesBase.com повідомляє, що бестселером в Китаї залишається мінівен Wuling Hongguang з результатом 42 тисячі продажів за лютий. Китайська інтерпретація Chevrolet Enjoy випускається спільним підприємством SAIC-GM-Wuling вже восьмий рік і, як бачимо, надзвичайно популярна.

На другому місці йде, причому з невеликим відривом (продано 40 тисяч автівок), головна несподіванка на китайському ринку – кросовер Baojun 510. Власне, сюрпризом стала не сама модель, а величезний попит на новинку.

Baojun 510

3-е місце залишилося за кросовером Haval H6. Конкурента, як дехто вважає, Mazda CX-5, Hyundai Tucson і Toyota RAV4 у Китаї набули 30 тисяч чоловік.

Haval H6

Замикають п’ятірку Volkswagen Lavida і Toyota Corolla. Перша модель розійшлася тиражем в 25 460 одиниць, друга – в 21 950.

Що стосується брендів, то, як ми писали вище, у Volkswagen відзначено 180
тисяч продажів, у Geely – 106, у Honda – 79, у Baojun – 77, у Changan – 69 тисяч.

Цікаво відзначити справжній прорив Geely. Бренд не тільки став другим на найбільшому авторинку світу, але і поліпшив результат торішнього лютого відразу на 19,3%. Це дуже багато для Китаю.

Крім того, в 2018 році в КНР вже щосили продаються автомобілі під новим преміальним брендом Lynk & Co, який належить Geely. Саме з цією маркою китайська компанія в недалекому майбутньому має намір підкорювати Європу і США.

Lynk Co 01 Concept

За матеріалами CarSalesBase.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *