Архіви

Kia представила перший ескіз нового кросовера Ceed

У сімействі Ceed скоро з’явиться п’ята модель. До кінця 2019 року корейський автовиробник обіцяє представити новий кросовер. Дизайн новинки вже готовий.

Від самого початку розробки моделі Kia Ceed, а це було у 2004 році, дизайнери не були обмежені в підході до можливих стилів кузова. При створенні нової лінійки Ceed в європейському офісі Kia врахували всі потенційні можливості і сучасні тренди. Мабуть, саме так і виникла ідея з кросовером.

Cедан Ceed, універсал Ceed Sportswagon, хетчбек ProCeed, ліфтбек ProCeed GT сьогодні є бестселерами Kia, і новий кросовер Ceed тільки збільшить популярність сімейства в Європі.

Назва моделі поки не розголошується: чи то секрет, чи то ще не придумали. Однак перший дизайнерський скетч вже опублікований і названа приблизна дата прем’єри новинки – друга половина 2019 року.

Кроссовер Kia Ceed обіцяє бути спортивним

Грегорі Гійом, віце-президент з дизайну Kia Motors Europe, запевняє, що зовнішня стилістика кросовера буде зовсім не схожа на екстер’єр решти моделей сімейства Ceed. Топ-менеджер, взагалі кажучи, обіцяє великий сюрприз від Kia.

Кросовер Ceed, скоріш за все, буде трохи більшим за Sportage і, судячи з ескізу, отримає більш спортивну зовнішність.

Kia в Україні сьогодні займає третє місце по продажах саме завдяки популярності кросовера Sportage. У лютому дилери бренду продали понад 600 автомобілів, що вчетверо більше, ніж роком раніше.

Напишіть відгук

Scroll to top