Новинки

Kia Picanto нового покоління надійде в продаж у 2-му кварталі 2017 року

Міський автомобіль Kia Picanto нового покоління дебютував на Женевському міжнародному автосалоні 2017 року. Новинка надійде в продаж по всій Європі з початку другого кварталу поточного року.
2017 Kia Picanto

2017 Kia Picanto

2017 Kia Picanto отримав в силову лінійку новий 1,0-літровий з турбонаддувом – це перший наддувний силовий агрегат, запропонований для сітікара. У четвертому кварталі очікується ще один абсолютно новий 4-циліндровий мотор, який стане найпотужнішим двигуном в історії Picanto.

Крім турбованого мотора, спочатку покупцям будуть доступні два бензинових атмосферних двигуна MPI – 1,0 і 1,25-літровий. Ці мотори перенесені з лінійки попереднього Picanto, але вони були вдосконалені для підвищення ефективності та керованості.

Всі двигуни з’єднані з п’ятиступінчастою механічною коробкою передач. 1,25-літровий MPI може агрегатуватися і з коробкою-автоматом з чотирма швидкостями.

Kia Picanto третього покоління максимально практичний для свого класу. Габаритні розміри – 3595/1595/1485 мм. Нова платформа має довшу колісну базу і більш довгий задній звис, звільняючи більше місця в салоні і багажнику (передній звис зменшений на 25 мм).

Обсяг багажника – 255 літрів. Відзначимо двоступеневу підлогу багажника, який можна піднімати або опускати на 145 мм, щоб створити додатковий простір.

Задні сидіння складаються у пропорції 60:40. Їх можна опускати-підіймати за допомогою важеля в один дотик – максимальна простота в користуванні. Це також збільшує об’єм багажного відсіку до 1010 літрів.

Говорячи про новий Піканто, Майкл Коул (Michael Cole), виконавчий директор Kia Motors Europe, сказав:

Picanto – одна з найбільш продаваних моделей Kia у всьому світі, і в неї особливо сильна фанатська база в Європі. Наші європейські клієнти говорять нам, що їм подобається дизайн. Вони люблять низькі експлуатаційні витрати, компактні розміри для їзди по місту і широкий список додаткових опцій.

Нова модель зберігає ці достоїнства, і тепер пропонує новий рівень динамізму і продуктивності. Ми впроваджуємо новітні технології в автомобілі і підвищуємо безпеку. Тому ми впевнені, що новий Picanto допоможе нам надалі розвивати наш профіль і частку ринку в цьому дуже конкурентному сегменті.

У всьому світі було продано більше 1,4 мільйона автомобілів Picanto нинішнього покоління з моменту його запуску в 2011 році, причому понад 300 тисяч продані саме в Європі. Незважаючи на те, що автомобіль підійшов до кінця свого життєвого циклу в виставкових залах, тільки в 2016 році Kia продала понад 55 тисяч моделей Picanto в Європі, що представляє собою зростання продажів в 3 рази у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Фото – Kia

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top