Kia Архіви

Kia готує до виробництва два абсолютно нових кросовера

Kia представила два абсолютно нових кросовера. Поки це концептуальні версії, але, як запевняють в компанії, вони надають уявлення про те, як бренд буде розвивати свою лінійку SUV у майбутньому.

На домашньому автосалоні в Сеулі Kia продемонструвала свій погляд на розвиток майбутніх кросоверів бренду. Два концепта – Mohave Masterpiece і SP Signature – створюють враження, що перед нами практично серійні версії.

Kia SP Signature Concept

Принаймні, SP Signature, як кажуть представники Kia, вже готовий до виробництва і буде представлений в товарному вигляді вже наприкінці 2019 року.

Що стосується Mohave Masterpiece, то він зовні нагадує Telluride, який нещодавно вийшов на американський ринок (на фото вгорі). Вважається, що він зможе скласти гідну конкуренцію такому динозавру як Ford Explorer.

Kia Mohave Masterpiece Concept

Про габарити Mohave не повідомляється, але він, швидше за все, буде більшим, ніж Telluride, і представить Kia в сегменті повнорозмірних кросоверів. Останній позиціонується як середньорозмірний SUV, хоча й має майже 5 метрів в довжину.

Високий кліренс, короткі звіси і великі колеса натякають на позашляховий потенціал Mohave Masterpiece.

Крім того, не можна виключати, що Mohave Masterpiece, як і SP Signature, стануть глобальними моделями і будуть продаватися по всьому світові. Kia Telluride, нагадаємо, розроблений, виробляється і пропонується тільки в США.

Напишіть відгук

Scroll to top