Kia e-Niro може долати на одному заряді майже півтисячі кілометрів

Запас ходу нового електричного кросовера Kia e-Niro на одному заряді акумуляторної батареї сягає 485 км. Це більше, ніж у деяких гібридів, не кажучи про електрокари.

Компанія Kia Motors представила свій другий кросовер на електричній тязі в рамках Міжнародного автосалону у Парижі 2018 року. Першим, нагадаємо, є Kia Soul EV, який дуже непогано продається, до речі.

Ні зовні, ні всередині e-Niro практично нічим не відрізняється від базового гібрида Niro. Інша річ, силовий агрегат.

Електромотор Kia e-Niro значно потужніший за силові агрегати базового кросовера. Якщо загальна віддача гібридної установки Niro трохи більша за 140 к.с., то у двигуна e-Niro вона сягає 204 к.с. Обертовий момент не менш вражаючий – 395 Нм. До «сотні» електричний кросовер розганяється за 7,8 секунди.

Чудовий запас автономності

Kia Niro EV повністю відповідає сучасним тенденціям у сегменті електрокарів. Часи, коли їх автономність у реальному трафіку ледве перевищувала 100-120 км, вже минули. Сьогодні стандартною є відстань у 250-300 км. У e-Niro запас ходу становить до 485 км від однієї зарядки, і це значний козир. Ємність батареї – 64 кВт/г.

Kia e-Niro салон

Ціна, дата виходу на ринок

Покупці чекають на e-Niro. Сьогодні автовиробник отримав вже більше 5 тисяч попередніх замовлень. Стосовно ціни інформації поки немає, але ми припускаємо, що електричний кросовер обійдеться дорожче 25 тисяч доларів – саме стільки коштує гібридний Niro.

Що стосується виходу на ринок, то в Європі e-Niro почне надходити у продаж у першій половині 2019 року. Згодом, модель з’явиться у США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *