Камера заднього виду стала обов’язковою для автомобілів в США


Всі автомобілі, що выпущені після 1 травня 2018 року та продаються в США, повинні обов’язково оснащуватися камерою заднього виду, відповідно до постанови Міністерства транспорту США від 2014 року, яке нарешті надбало чинності, повідомляє австралійське видання CarAdvice.

Камера заднього виду дозволить водієві оглядати рух за автомобілем, допоможе уникнути ДТП і врятувати життя. Ця вимога поширюється не тільки на легковики, але також на автобуси і вантажівки.

Введення постанови неодноразово відкладалося, поки воно не було прийнято в 2014 році. Через затримки ще в 2013-му прихильники безпеки на дорогах подали на американський Мінтранс до суду.

У 2008 році тодішній президент Джорж Буш розпорядиться переглянути положення щодо заднього огляду і дав 3 роки на проведення реформи.

За даними Національної адміністрації безпеки дорожнього руху США близько 300 людей загинули і понад 15 000 отримали травми в результаті дорожньо-транспортних пригод з наїздом ззаду. Майже половина загиблих молодше п’яти років.

Деякі дослідні організації наполягають на тому, щоб транспортні засоби отримували не тільки камеру заднього виду вже у стандарті, але як можна більше обладнання з пакета безпеки.

Дослідження, проведене страховим інститутом дорожньої безпеки США, показало, що автономне аварійне гальмування сприяє скороченню кількість аварій з ударом ззаду на 50%, в той час як моніторинг сліпих зон допоможе на 13% знизити число ДТП через виход зі смуги руху.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.