Jaguar Land Rover презентує нову технологію заглушення шумів

Jaguar Land Rover презентує нову технологію заглушення шумів

Технологія знижує втому водія в дорозі. Компанія запроваджує її в оновлених Jaguar F-PACE та XF, Range Rover Velar.

Небажані звуки від шин та дорожнього покриття видаляються з салону, пасажири почуваються комфортніше. 

Нова технологія від JLR знижує пікові рівні небажаного шуму на 10 дБ та загальний рівень шуму на 3–4 дБ, що еквівалентно зменшенню гучності акустичної системи всередині автомобіля на чотири «рівні».

Суттєве зниження впливу низькочастотних шумів до 300 Гц запобігатиме посиленню втоми водія під час подорожей, які довго тривають, та сприятиме зниженню кількості аварійних ситуацій на дорогах.

Середній час реакції у втомлених автомобілістів на 16,72 % довший ніж у тих, хто перебуває у стані повної готовності.

Система активного заглушення дорожніх шумів (Active Road Noise Cancellation) функціонує завдяки активній акустиці (Active Acoustics) від Silentium.

Датчики на колесах відстежують рівень вібрацій від дорожнього покриття. Паралельно розраховується протилежна фаза звукової хвилі необхідна для усунення шуму у салоні.

Шуми від вибоїн або грубих поверхонь ізолюються через моніторинг в режимі реального часу. Акустична система Meridian відтворює звук заглушення, а автівка відстежує завантаженість салону, щоб оптимізувати робочі характеристи системи активного заглушення дорожніх шумів.

Оновлені плагін-гібриди Jaguar F-PACE та Range Rover Velar (P400e) отримали цю інноваційну техгологію, яка до того ж сприяє зменшенню об’єму викидів вуглекислоти та покращенню ефективності без шкоди для самопочуття людини.

Джерело: Jaguar Land Rover

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *