Архіви

Jaguar Land Rover готує нову модель Road Rover

Дизайнери компанії Jaguar Land Rover працюють над створенням нової моделі Road Rover. Назва не нова, у 50-60-х роках минулого століття вийшло кілька прототипів на позашляховому шасі з легковим кузовом.

Зараз британці задумали модель, яка розділить архітектуру з седаном Jaguar XJ наступної генерації і займе нову для компанії нішу. Це буде розкішний піднятий дорожній універсал зі злегка позашляховими якостями. Його готують в конкуренти до представницьких седанів Mercedez S-Class або BMW 7.

Автомобіль посадять на абсолютно нову алюмінієву платформу, пристосовану як до ДВЗ, так і електриці. Цілком можливо, що першою представлять повністю електричну версію. Коштувати автівка буде не менше 100 тис. доларів.

Згодом у Road Rover з’явиться модельний ряд, включаючи компактний сегмент, і він стане змагатися з такими крос-універсалами, як Volvo V90 Cross Country, Audi A6 Allroad, Mercedes E-Сlass All-Terrain.

2018 Jaguar XJ R575

Першого представника суб-бренду Road Rover можуть показати вже на автошоу в Лос-Анджелесі в 2019 році, після чого він вийде на ринки Китаю, США, Європи.

Джерело: Autocar

Фото – Jaguar Land Rover

Читати далі:

Залишити коментар

Scroll to top