Jaguar F-Pace отримав особливу версію R-Dynamic Black


Нову версію F-PACE R-Dynamic Black відрізняють вдосконалені технічні характеристики та стайл-пакет Black Pack.

Директор з дизайну екстер’єрів Jaguar Адам Гаттон, говорячі про F-PACE R-Dynamic Black, зазначив, що новий пакет підкреслить скульптурну форму кросовера, а також «посилить ефектність і харизму».

Головним елементом пакета Black Pack є особливе глянсове покриття Gloss Black. Тепер воно присутнє на накладках бічних дзеркал, на решітці радіатора, обрамленні бічних вікон, вентиляційних отворах на крилах, а також на задній бічній частині і задніх емблемах.

До пакету входять 20-дюймові колісні диски «Style 1067» також кольору Gloss Black. Рейлінги глянцевого чорного кольору і фіксований панорамний дах доступні як опції.

Салон F-PACE R-Dynamic Black відрізняється обробкою Satin Charcoal Ash і металевими накладками на педалі. Функція Premium Cabin Lighting пропонує на вибір 30 кольорів освітлення інтер’єру.

Чисте повітря в салоні

Нова версія F-PACE також має дві салонні системи: іонізації та фільтрації повітря (PM2.5) та очищення повітря (Cabin Air Purification Plus).

Перша активується ще до початку поїздки. Вентилятори системи клімат-контролю і функції рециркуляції для освіження повітря всередині автомобіля активуються перед відкриванням дверей. Досить встановити час від’їзду через сенсорний екран медіасистеми або з додатку Jaguar Remote.

Друга система контролює і регулює вміст вуглекислого газу в салоні. Його концентрація може з часом зростати, якщо система клімат-контролю працює в режимі рециркуляції протягом тривалого часу, наприклад, коли автомобіль проїжджає через зони із забрудненим повітрям. За бажанням пасажирів, функція може пропускати більше свіжого повітря.

Системи допомоги водієві

Пакет електронних асистентів доповнений адаптивним круїз-контролем з функцією підрулення. Система забезпечує м’яке керування, прискорення і гальмування, утримуючи автомобіль в центрі смуги руху, зберігаючи разом з тим задану дистанцію з транспортними засобами, що рухаються попереду.

Самогерметизуючі шини

Самогерметизуючі шини мають вбудований шар герметика в порожнині. При проколі він оточує пошкодження та утворює повітронепроникне ущільнення. Таким чином, у шині підтримується тиск, і поїздку можна продовжити.

Електрифікована потужність

Всі кросовери F-PACE оснащені інтелектуальною системою повного приводу і 8-ступінчастою автоматичною трансмісією.

Повна лінійка силових агрегатів (в залежності від ринку) включає:

Бензиновий двигун

• 250 л. с., 2-літровий, 4-циліндровий, з турбонаддувом

• 340 л. с., 3-літровий, 6-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), з електричним турбонагнітачем і турбонаддувом

• 400 л. с., 3-літровий, 6-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), з електричним турбонагнітачем і турбонаддувом

• 404 л. с., 2-літровий, 4-циліндровий, плагін-гібридний, з турбонаддувом

• 550 л. с., 5-літровий V8, з наддувом (ексклюзивно для моделі SVR)

Дизельний двигун

• 163 л. с., 2-літровий, 4-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), з турбонаддувом

• 199 л. с., 2-літровий, 4-циліндровий, з турбонаддувом

• 204 л. с., 2-літровий, 4-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), з турбонаддувом

• 300 л. с., 3-літровий, 6-циліндровий, з серійно-послідовними турбінами

• 300 л. с., 3-літровий, 6-циліндровий, з технологією м’якого гібрида (MHEV), з серійно-послідовними турбінами

Що стосується плагін-гібридної версії, то вона має бензиновий двигун потужністю 300 л.с. і електромотор потужністю 105 кВт. Загальна віддача сягає 404 л.с., обертовий момент – 640 Нм.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.