Інженери Euro NCAP перевірили на безпеку водневий Hyundai NEXO

2019 Hyundai NEXO

На останніх краш-тестах незалежної організації Euro NCAP новітній кросовер на водневих паливних елементах Hyundai NEXO з точки зору безпеки був оцінений на максимальні 5 зірок.

Остання серія краш-тестів комітету Euro NCAP привернула особливу увагу випробуванням кросовера NEXO. Це друга серійна модель компанії Hyundai, яка працює не водні. Першою став Hyundai ix35 FCEV, який продаэтьється вже п’ятий рік.

Новинка отримала максимальні 5 зірок у загальному заліку і мала дуже непогані показники в окремих категоряїх.

Так, захист дорослих пасажирів та водія оцінений у 94%, захист дітей – у 87%, захист пішоходів – у 67%. За системи безпеки кросовер отримав 80%, що є дорбим результатом.

Зокрема NEXO має не тільки фронтальні подушки безпеки, а й набір бокових.

Що стосується систем активної безпеки, то тут варто відзначити систему автоматичного гальмування, круїз-контроль з обмежувачем швидкості, утримання на полосі руху.

Hyundai NEXO доступний у Європі, починаючи з середини 2018 року. Кросовер коштує біля 80 тисяч євро. Можливо, саме тому, а також завдяки нерозвиненій сервісній інфраструктурі для водневих автівок, його власниками стали лише 25 чоловік.

Hyundai NEXO

Зарядка Hyundai NEXO


NEXO отримав нову трансмісію для паливних елементів, яка оптимізована для довговічності, продуктивності і легше за систему, яка встановлена на Hyundai ix35 FCEV.

На одній зарядці водневий кросовер може подолати до 670 км (тест WLTP) та 756 км (NEDC).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *