Архіви

Ілон Маск відкрив завісу над новим кросовером Tesla

Протягом найближчих трьох років в модельній лінійці Tesla з’явиться новий кросовер – Model Y. Ілон Маск, глава компанії-виробника, розповів деякі подробиці про новий електрокар.

Новий кросовер Tesla буде порівнянний за ціною з седаном Tesla Model 3. Мова йде про суму в 35-40 тисяч доларів, що вдвічі дешевше, ніж сучасний Model X (на фото вгорі).

Презентація нового електрокросовера відбудеться приблизно в 2020 році, хоча спочатку він повинен був вийти раніше. Метою створення електромобіля стало бажання повернути прибутковість виробнику.

Ілон Маск розповів, що під час виробництва вирішується дуже багато проблем, але ці проблеми цікаві, їх рішення означає багато абсолютно нових ідей.

Дизайн майбутньої новинки розробляється таким чином, щоб він зміг бути простим у виробництві, для його здешевлення і пропозиції привабливої ​​ціни, а ще щоб автівка припала до смаку покупцям.

Під час створенні седана Model 3, який стане базою для кросовера Model Y, довелося значно збільшити планований бюджет на виробництво. Це послужило компанії уроком, причому дуже дорогим. Зараз всі проблеми виправляються.

Щорічно планується випускати мільйон одиниць Tesla Model Y. Традиційно для Tesla, для автомобіля будуть використані незвичайні футуристичні рішення, які напевно привернуть клієнтів.

Напишіть відгук

Scroll to top