Ілон Маск: Tesla притримає постачання електрокарів в Норвегію

У своєму останньому повідомленні в Twitter Ілон Маск заявив, що компанія Tesla Inc. сповільнить поставки своїх автомобілів в Норвегію. Тут, як виявилося, не вистачає компетентних перевізників, щоб доставляти автівки з порту в магазини та сервісні центри, повідомляє агентство Bloomberg.

Глава Tesla, таким чином, відреагував на повідомлення про те, що у місцевої влади труднощі з пошуком компетентних перевізників, які відповідають вимогам Норвегії до доріг.

Зокрема, нещодавно одна вантажівка потрапила в аварію, яка розтрощила два автомобілі Model S на причепі, повідомляє блог Electrek.

На даний момент компанія-виробник спільно з Норвезької федерацією вантажоперевезень намагається вирішити проблему. Однак поки поставки Tesla в країну будуть скорочені.

Наслідки ДТП з автомобілями Tesla на причепі. Фото – Electrek

Сам Маск так прокоментував ситуацію:

Зрозуміло, що ми перевершуємо місцеву логістичну ємність завдяки швидкому складання і доставці партії. При цьому клієнтське щастя і безпека значать більше, ніж кілька додаткових автомобілів в цьому кварталі.

Взагалі кажучи, Норвегія є третім за величиною ринком Tesla в світі після США і Китаю. Більш того, кожен п’ятий проданий тут автомобіль має електродвигун замість двигуна внутрішнього згоряння.

Країна звільняє власників електромобілів від податків на покупку і дорожніх зборів, а також вклала значні кошти в розвиток інфраструктури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *