Архіви

Ілон Маск обіцяє запустити Tesla Model Y у виробництво на початку 2020 року

Минулого тижня глава Tesla Ілон Маск заявив, що серійне виробництво електричного кросовера Tesla Model Y стартує на початку 2020 року, повідомляє Auto Express.

Це невеликий автомобіль, заснований на платформі Tesla Model 3, орієнтовною вартістю 40-50 тис. доларів.

Місце випуску нової моделі ще не вибрано, відомо, що їм не буде основне підприємство компанії у Фрімонті, США. Каліфорнійський завод, як зазначив Маск, “завантажений під зав’язку”, і не підійде для масового випуску електрокросовера Тесла.

Щоб виконати обіцянку і запустити новинку у виробництво на початку 2020-го, Теслі, скоріше, доведеться купити завод, замість будівництва нового. Може бути, використують виробничу площадку, де в даний час збирають седани, правда, є побоювання, що перехід до виробництва SUV призведе до супутніх труднощів.

Як би там не було, Маск оптимістично пообіцяв не пізніше четвертого кварталу цього року визначитися з місцем випуску Tesla Model Y. З чуток, це може бути завод в Китаї, адже країна є світовим лідером з продажу електромобілів.

Главі компанії довелося визнати, що відмова від старих добрих традицій автопрому на користь повної автоматизації призвела до виникнення проблем з якістю і уповільнення виробництва.

Так, наприклад, в квітні випуск Model 3 досяг 2 270 одиниць на тиждень. Це набагато менше тих 5 тисяч, які, за словами Маска, призведуть до позитивних фінансових результатів.

На фото: 2018 Tesla Model 3

Напишіть відгук

Scroll to top