Hyundai Нові авто

Hyundai запустить бюджетний пікап Santa Cruz для покупців молодше 30

Компанія Hyundai підтвердила, що готується до запуску у виробництво компактного пікапа на базі кросовера.

Очікується, що Hyundai Santa Cruz надійде до дилерів через 18 місяців як модель 2022 року.

Автозавод в Монтгомері, штат Алабама, буде розширено для виробництва автомобіля. Проект створить 200 нових робочих місць на об’єкті і ще 1000 робочих місць серед постачальників в регіоні.

Концепт Hyundai Santa Cruz вперше був представлений на Північноамериканському міжнародному автосалоні 2015 року в Детройті. З тих пір автомобільна громадськість чекала серійну версію.

Інсайдери говорять, що Santa Cruz є сучасним еквівалентом так званих бебі-бумерів – компактних пікапів, використовуваних в 1970-80-х роках.

Виробнича версія буде менше будь-якого пікапа, доступного на північно-американському ринку сьогодні, який, до слова, буде для моделі ключовим, і можливо, єдиним.

Цільовими покупцями нового пікапа від Hyundai стануть так звані «Urban Adventurers» – активні молоді городяни. Таким чином, щоб залучити цю аудиторію, початкова ціна Santa Cruz повинна бути досить низькою.

Як і Honda Ridgeline, найбільш близька модель, з якої можна порівняти Hyundai Santa Cruz, він побудований на кроссоверним платформі.

Його відмінною рисою є інноваційне подовження задньої частини з варіантами конфігурацій. На відміну від концепт-кара, серійний Santa Cruz пропонує ще більше функціональності.

Залишити коментар

Scroll to top