Hyundai Авторинок

Hyundai запропонував велику знижку на IONIQ Electric

В українському офісі Hyundai повідомили про акцію, яка діє на IONIQ Electric. До кінця вересня 2019 року покупці електрокара мають змогу зекономити до 138 тисяч гривень.

Знижки на Hyundai IONIQ Electric в Україні дійсно суттєті. Автомобіль в комплектації Premium обійдется від 710 000 гривень, Top – від 770 000 гривень .

Таким чином, модель до кінця поточного місяця стане дійсно привабливою пропозицією у сегменті нових елекрокарів України.

Для порівняння: Kia Soul EV коштує від 752 000 гривень, Renault KANGOO Z.E. – від 744 500 гривень. Проте, останній – це комерційний фургон.

Ринок чекає на оновлений IONIQ

У виробництві Hyundai IONIQ знаходиться з 2016 року. Цього року представлена оновлена версія з більш потужною акумуляторною батареєю. Якщо запас ходу у поточного електрокара становить, як заявляє Hyundai, 250 кілометрів, то рестайлингова версія може подолати близько 310 кілометрів.

Варто зауважити, що всі зазначені дані наближені до реальних показників і отримані за новими стандартами тестування.

У продажу оновлений варіант електромобіля очікується наприкінці 2019 – початку 2020 року в залежності від ринку.

Чи стане Hyundai IONIQ Electric конкурентом Nissan Leaf?

За три роки в світі було продано біля 60 000 одиниць IONIQ Electric. Модель вважають головним конкурентом Nissan Leaf, хоча вони і близько не стоять за обсягами реалізації. Японський електрокар за десять років розійшовся тиражем понад мільйон.

Об’єктивно кажучи, судячи з останніх порівняльних тестів, які проведені в Австралії, Hyundai IONIQ Electric нічим не поступається Nissan Leaf останнього покоління.

У електрокарів приблизно однаковий рівень оснащення, подібні відчуття від керування, майже однакові час зарядки та запас автономності.

Нарешті, у обох моделей мало відрізняються габаритні розміри і пропорції, та й зовнішній дизайн має єдину сучасну стилістику.

Новий Leaf на одному заряді може проїхати 285 кілометрів, IONIQ Electric, причому поточний, а не оновлений, – 250 кілометрів.

А оскільки ціни електрокарів також приблизно можна порівняти, то питання про пряму конкуренцію, яке зараз практично відсутнє, через деякий час цілком може стати актуальним.

До слова, в Україну новий Nissan Leaf досі офіційно не поставляється. На ринку присутній лише численний секонд-хенд.

Залишити коментар

Scroll to top