Hyundai Santa Cruz вносить в сегмент пікапів абсолютно новий дизайн-код

Hyundai Santa Cruz вносить в сегмент пікапів абсолютно новий дизайн-код

Напередодні офіційного дебюту свого першого пікапа Santa Cruz компанія Hyundai продовжує інтригувати публіку новими тизерами.

В останньому відео про Hyundai Santa Cruz, опублікованому на офіційному сайті Hyundai Motor America, автовиробник зробив акцент на дизайн пікапа. Дійсно, стилістика для цього класу автомобілів – абсолютно нова. Для Santa Cruz застосовано абсолютно інший у порівнянні з сучасними пікапами дизайнерський підхід.

Навіщо корейському автовиробникові настільки революційний підхід до сприйняття пікапа як автомобіля?

Відповідь, як нам здається, досить проста. Hyundai не міг вивести на ринок США просто пікап. Покупець з великою ймовірністю не сприйме його як щось нове та свіже. У приклад можна привести Mercedes-Benz X-Class. Круто! Проте навіщо? Адже це вже все було і є зараз. До слова, BMW навіть не намагається починати з пікапами, хоча чутки ходили …

З іншого боку американці люблять пікапи. Дуже точно з цього приводу висловився Dwayne Johnson. Так, той самий Двейн Скеля Джонсон:

Я люблю водити круті машини, але немає нічого кращого за пікап.

Перші три місця за обсягами продажів в США сьогодні займають пікапи Ford F-серії, Ram Pickup та Chevrolet Silverado. І лише потім йде кросовер Toyota RAV4.

Саме тому, Hyundai зобов’язаний запропонувати щось зовсім нове для пікапа, якщо компанія має серйозні наміри досягти успіхів в цьому класі в США. Hyundai Santa Cruz, а точніше дизайн Hyundai Santa Cruz – це і є можливе рішення цієї задачі.

Залишилося додати, що офіційна прем’єра нового пікапа відбудеться 15 квітня 2021 року. Природно, дебют проведуть в цифровому форматі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *