Авторинок

Hyundai привезла в Україну оновлений Tucson чеської збірки

Оновлений Hyundai Tucson надійшов у продаж в Україні. Компанія Хюндай Мотор Україна повідомила всі подробиці про новинку і готова приймати замовлення. Машини для нашого ринку збирають в Чехії.

На українському ринку найпопулярніша модель бренду Hyundai запропонована в чотирьох варіантах комплектації. Базова ціна оновленого Tucson становить 643 200 гривень.

Зміни в зовнішньому вигляді кроссовера зводяться до нової радіаторної решітки, нової оптики, переосмисленим бамперам і новим комплектам легкосплавних дисків.

У салоні оновленого Tucson варто відзначити інший дизайн центральної консолі, дефлекторів вентиляції, салонного дзеркала заднього виду і приладової панелі. Змінено малюнок шкіряної обробки крісел.

В Україну 2019 Hyundai Tucson буде поставлятися з 2,0-літровим дизелем потужністю 186 к.с. (плюс нова 8-діапазонна автоматична коробка і система повного приводу HTRAC).

Крім того, покупцям запропонують дві бензинові версії. 1,6-літровий мотор T-GDi (177 к.с.) агрегатується з 7-ступінчастим “роботом” DCT. 2,0-літровий атмосферний силовий агрегат Nu (155 к.с.) працює в парі з 6-ступінчастою МКПП або з 6-діапазонним «автоматом».

Збірка оновленого 2019 Hyundai Tucson налагоджена на автозаводі в Ношовіцах, що в Чехії.

Напишіть відгук

Scroll to top