Hyundai побоюється автомобілів з автопілотами

У компанії Hyundai вважають, що до оснащення автомобілів технологіями автономного водіння потрібно ставитися дуже обережно. Південнокорейський автовиробник, взагалі кажучи, сміливо впроваджує будь-які інновації, але ось ідею автопілота в автомобілі сприймає з певним песимізмом.

Сумніви виникли після інциденту в США, де минулого тижня автівка з автопілотом, розроблена спільними зусиллями компаній Volvo і Uber, на смерть збила пішохода. Це перший зареєстрований випадок загибелі людини під колесами автомобіля з автономним керуванням, пише Motor 1.

Юн Сунг-Хун (Yoon Sung-hoon), глава Hyundai Motor, вважає, що до масового виробництва автономних автомобілів потрібно підходити обережно. При цьому в даний момент в компанії обговорюється питання розробки власної такої технології.

Коли ми дивимося на автономні автомобілі інших компаній, нам здається, що вони більш розслаблено підходять до стандартів безпеки. Однак ніхто не може знати, які ситуації можуть статися в дорозі.

Hyundai планує впровадження автономних технологій в майбутньому. Однак присутність водія в них буде обов’язковою. Такі автівки з’являться у продажу не раніше 2021 року.

На фото: 2017 Hyundai Ioniq

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *