Архіви

Hyundai Kona отримає електроверсію з великим запасом ходу

Вслід за гібридним кросовером Kia Niro невеликий паркетник Hyundai Kona стане черговим об’єктом електрифікації моделей корейських автовиробників. Найменший автомобіль класу SUV в лінійці бренду отримає “зелену” модифікацію з великим резервом автономності.

Взагалі кажучи, група Hyundai-Kia зараз дуже тонко вловлює потреби ринку, пропонуючи саме ті продукти, які очікують покупці: кросовери, просторі компактні автомобілі, широкий список опцій і функцій, сучасні технології в асортименті, включаючи активні комплекти безпеки, кращі в галузі умови гарантії і все це за розумною ціною.

Черговим кроком у цій стратегії є Hyundai Kona EV. Очікується, що вона вийде на ринок слідом за електричної версією Kia Niro, а саме у кінці 2018 року.

Для Кони запропонують два варіанти акумуляторних батарей. Потужність першої складе 40-50 кВт, другої – більш 60 кВт.

Запас ходу з останньою – без малого 400 км (210 миль), що ненабагато менше, ніж у нового Nissan LEAF з 60-кіловатною батареєю.

Орієнтовна вартість повністю електричної Hyundai Kona EV – близько 40 тисяч доларів.

2018 Hyundai Kona

Нагадаємо, що базовий кросовер представлений цього літа. Kona увійшла до найдинамічнішого і найщільнішого з точки зору конкуренції сегменту автомобільного ринку. Однак прямих конкурентів у електричної версії на початку продажів у неї практично не буде.

Фото – Hyundai

Напишіть відгук

Scroll to top