Авторинок

Hyundai Kona Electric вже за місяць можна буде замовляти в Європі

Електрична версія Hyundai Kona, найменшого кросовера корейського бренду, буде доступна для замовлення в Європі приблизно за місяц. Вже з 2 серпня майбутні власники «зеленої» автівки матимуть змогу на сайті Hyundai Click to Buy «застовбити» стильну та оригінальну новинку.

Hyundai Kona Electric обійдеться десь під 30 тисяч фунтів стерлінгів або приблизно від 32-34 тисяч євро. Варто зазначити, що «живі» автівки замовники отримають лише у 2019 році.

Батареї Kona Electric заряджатимуться до 80% за 75 хвилин через швидкодіючий зарядний пристрій CCS DC потужністю 50 кВт. При використанні зарядного пристрою у 7,2 кВт, а живлення від побутової мережі змінного струму, зарядка займе від шести до дев’яти з половиною годин в залежності від модифікації.

Hyundai Kona Electric


А їх у електричної Кони дві: перша – з електродвигуном у 204 к.с. та батареєю у 64 кВт, друга – силовим з агрегатом потужністю 136 к.с. (АКБ – 39 кВт).

І про запас автономності. Більш потужна версія може подолати на одному заряді до 300 миль (483 км). Показник «молодшої» Kona Electric – 194 милі (312 км). Для порівняння: у Nissan Leaf, який вважається головним конкурентом новинки, запас ходу становить 217 миль (350 км).

Завантаження...

Напишіть відгук

Scroll to top