Hyundai Kona Electric може стати справжнім стайером серед електрокарів

Hyundai Kona Electric
Електрична версія кросовера Hyundai Kona претендує на лідерство серед електрокарів за дальностю ходу на одній зарядці. Компактний паркетник отримав потужну акумуляторну батарею. Втім, поки відкрите питання про його експлуатаційний ресурс.

Компанія Hyundai вже представила свій останній електрокросовер у виконанні для ринку США. Приблизно в кінці 2018 – початку 2019 року Hyundai Kona Electric почне надходити і в інші країни.

Потужна акумуляторна батарея ємністю 64 кВт/год дасть запас автономності в 470 км, що набагато більше, ніж у головних конкурентів – Nissan Leaf і Renault ZOE.

Крім того, така АКБ дозволить створити додатковий комфорт водієві і пасажирам, зокрема, кондиціювання повітря, підігрів і охолодження сидінь.

Разом з тим, велика ємність потребує значної потужності зарядного пристрою. Вона забезпечується на спеціалізованих станціях. Однак великий струм зарядки скорочує термін життя батареї, хоча і заряджає її швидко.

Hyundai Kona Electric у виконанні для США

На жаль, поки немає інформації про гарантійний термін експлуатації АКБ у Hyundai Kona Electric. Якщо мова йде про 7-8 років, то це прийнятно. А якщо менше? Електрична Kona буде коштувати недешево. Прогнозуємо, що помітно дорожче, ніж Nissan Leaf і, тим більше, Renault ZOE.

Одним словом, сьогодні поки складно оцінити вартість експлуатації електрокара-стайєра.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *