Архіви

Hyundai і Kia випустять два нових електрокросовера у 2018 році

Південно-корейські автовиробники Hyundai і Kia мають намір збільшити випуск електромобілів в наступному році, але обережні з обсягами виробництва, судячи з останніх заяв.

Електрокар Hyundai Ioniq показав себе успішним, як і очікувалося. У автовиробника це перша повністю електрична модель, якщо не брати до уваги електричну версію Kia Soul – автомобіля відповідності (compliance car), створеного на базі існуючої моделі.

У наступному році компанії планують випустити два нових компактних електрокросовера. Це будуть електричні версії Hyundai Kona (BEV) і Kia Niro. Їх обладнають батареєю потужністю 50 кВт год, яка забезпечить запас ходу на одному заряді в 320 км. Коштувати новинки будуть від 35 тис. євро (39 тис. доларів), їх вироблять у невеликих обсягах.

Згідно з виробничим планом Hyundai Motor і Kia Motors електричні версії Kona і Niro будуть запущені у виробництво у 2018 році. Їх випустять у кількості 18,6 тис. та 21 тис. відповідно, – це на 38% і 66% більше у порівнянні з ранішими торішніми планами.

Хоча південно-корейські автовиробники заявляють про значне збільшення обсягу виробництва електричних автомобілів, йдеться про відносно невисокі цифри.

Модельний ряд EV у Kia і Hyundai хоч і повільно, але розширюється, і об’єми випуску також почали зростати.

В цілому з електричними версіями Ioniq і Soul, а також майбутніми новими моделями, компанії, як очікується, вироблять 100 тис. електромобілів у 2018 році.

2018 Hyundai Kona

Це трохи в порівнянні з тим, що запланували на наступний рік інші виробники, такі як Tesla, Nissan або General Motors. Але для Hyundai і такий обсяг важливий, особливо якщо врахувати, яке скромне місце компанія ще рік тому займала в сегменті EV.

Джерело: electrek

Фото – KIA, Hyundai. На фото вгорі- 2017 Ria Niro (EU)

Напишіть відгук

Scroll to top