Архіви

Hyundai IONIQ Electric визнаний кращим за залишковою вартістю електрокаром

Компанія Hyundai Motor отримала ще одну важливу нагороду. Журнал Auto Bild і незалежна консалтингова компанія Eurotax Schwacke назвали електрокар Hyundai IONIQ Electric кращим в класі електричних транспортних засобів на конкурсі Wertmeister-2017, що проходив в Німеччині.

Південнокорейський електрокар обігнав переможця минулого року BMW i3, а також Volkswagen Golf-е. Підставою для присудження гран-прі стала прогнозована залишкова вартість після чотирьох років експлуатації і річного пробігу в 10 000 км.

Hyundai IONIQ Electric

Hyundai IONIQ Electric. Гніздо зарядного пристрою

Hyundai IONIQ Electric не тільки виграв, отримавши найвищу залишкову вартість у своєму класі, а саме 60,65%. Він входить у число автомобілів з найбільш стабільними значеннями на авторинку Німеччини в цілому.

Томас А. Шмід (Томас A Шмід), виконавчий директор Hyundai Motor Europe, коментуючи результат зазначив, що в компанії пишаються високою оцінкою Hyundai IONIQ Electric в Німеччині.

Нагорода підтверджує впевненість автовиробника в цій моделі, додав Шмід. Автомобіль отримав кращу гарантію, розрахований на тривалий термін експлуатації, оснащений новітніми системами безпеки. І все це за дуже конкурентоспроможною ціною.

Глава Hyundai Motor Europe також нагадав, що після запуску IONIQ Electric і IONIQ Hybrid у минулому році лінійка буде завершена гібридом, що підключається IONIQ Plug-in-Hybrid, який надійде в європейські шоу-руми цього літа.

Що стосується гарантії, то тут компанії дійсно не поскупився. Для IONIQ надана комплексна 5-річна гарантія необмеженого пробігу. Для батареї високої напруги Hyundai і зовсім дає гарантію на 8 років або 200 000 км.

Hyundai IONIQ є першим в світі автомобілем з трьома електрифікованими модифікаціями – гібридною, плагін-гібридною (що підключається) та електричною.

IONIQ – це частина глобальної стратегії розвитку Hyundai Motor, що передбачає запуск 14-ти нових екологічних моделей до 2020 року. Йдеться про 5 гібридів, 4 плагін-гібрида, 4 електрокара і про одну модель, що працює на водні.

До слова, IONIQ Electric і IONIQ Hybrid продаються в Україні. Перший коштує від 949 тисяч, а другий – від 731 тисячі гривень.

Джерело – Hyundai Motor Europe

Напишіть відгук

Scroll to top