Архіви

Hyundai інтригує відеороликом нової Santa Fe

21 лютого 2018 року відбудеться презентація нового покоління Hyundai Santa Fe в Південній Кореї. Трохи пізніше, на автосалоні в Женеві в березні, буде представлена ​​версія для європейського ринку.

Виробник вирішив підігріти інтерес потенційних покупців до своєї новинки і опублікував відеотізер. У відеоролику можна добре розглянути двух’ярусну головну оптику, задній бампер з двома патрубками вихлопної системи, коміркову шестикутну радіаторну решітку.

В інтер’єрі зберігається характерне для Hyundai горизонтальне компонування центральної консолі. Салон Santa Fe четвертого покоління оброблений високоякісними зносостійкими матеріалами.

У автомобіля – нова аналогово-цифрова панель приладів з центральним розміщенням спідометра, компактне кермо з управлінням різними системами авто і 8-дюймовий сенсорний екран мультимедійної системи над центральною консоллю.

Santa Fe отримала унікальні нові опції, які входять до складу комплексної системи безпеки Hyundai Smart Sense. Серед них система розпізнавання присутності задніх пасажирів (Rear Occupant Alert), система попередження про бічний рух ззаду (Rear Cross-Traffic Collision Warning) з новою функцією автоматичного гальмування та система безпечного виходу (Safety Exit Assist), що тимчасово блокує двері при наближенні транспортних засобів ззаду.

Для домашнього ринку модель запропонують з 2-літровим бензиновим мотором потужністю 240 к.с., а також дизельними агрегатами об’ємом 2,0 і 2,2 літра, 8-ступінчастою коробкою-автоматом і системою повного приводу.

У Південній Кореї прийом замовлень на нову автівку вже відкритий.

Джерело, фото – Hyundai

Напишіть відгук

Scroll to top