Архіви

Hyundai і Audi стануть партнерами з розробки водневих автомобілів

Компанії Hyundai Motor оголосила про підписання з Audi AG партнерської угоди про спільну роботу зі створення інноваційних технологій для автомобілів, в яких в якості палива використовується водень. Автовиробники будуть обмінюватися ліцензіями і досвідом з тим, щоб в майбутньому збільшити випуск водневих моделей і знизити їх собівартість.

Фахівці Audi отримають доступ до розробок силових установок моделей Hyundai ix35 FCEV і NEXO і можливість використовувати структуру поставок комплектуючих корейської марки. Обидві компанії вважають застосування водню в електромобілях найбільш перспективною формою розвитку еко-транспорту.

Партнери хочуть запровадити єдині стандарти в розробці технології використання водневих комірок в автомобілебудуванні, спільними зусиллями прискорити процес створення нових моделей FCEV, стимулювати інновації та забезпечити клієнтам в майбутньому просунуті можливості мобільності.

Очікується, що партнерство Hyundai і Audi позитивно позначиться на Hyundai Mobis, головному постачальнику запчастин і аксесуарів для автівок Hyundai. Це підприємство першим в світі встановило інтегровану систему конвеєрного виробництва компонентів для водневих силових установок на своєму заводі в Чхунджу (Південна Корея).

Сьогодні на заводі випускають три тисячі водневих модулів на рік, а партнерство з Audi дозволить збільшити виробництво в кілька разів.

Hyundai Motor – перша компанії в світі, яка стала масово випускати водневі автомобілі. З 2013 року на ринку представлена ​​модель ix35 FCEV, вона доступна в 128 країнах.

Кросовер Hyundai NEXO на новій платформі з прогресивною водневої системою, що забезпечує запас ходу на одній заправці до 800 км, також незабаром надійде в продаж.

Джерело: Hyundai Motor

На фото діє до: 2014 Hyundai ix35

Напишіть відгук

Scroll to top