Hyundai готує великий електричний SUV – Hyundai SEVEN concept


Компанія Hyundai оприлюднила тизери концептуального електричного позашляховика SEVEN. Прототип представлять наприкінці цього місяця на виставці AutoMobility LA. Очікується, що Hyundai SEVEN concept провісником серійного Hyundai Ioniq 7.

Тизери нового концепту, які опублікував Hyundai Motor, досить лаконічні і несуть зовсім небагато інформації щодо прототипу SEVEN. Зображення лише відкривають преміальну та індивідуальну атмосферу салону. Hyundai говорить про екологічно чисті матеріали, архітектуру освітлення Parametric Pixels.

Зображення з невеличким клаптиком передньої частини говорять про зовнішність Hyundai SEVEN concept трохи більше, ніж нічого. Тому уявлення про дизайн екстер’єру можливого провісника Hyundai Ioniq 7 можна буде отримати лише в Лос-Анджелесі, починаючи з 17 листопада. Там прототип SEVEN покажуть широким масам.

Втім, сам факт появи Hyundai SEVEN concept вже цікавий. Автовиробник наочно демонструє свою відданість електрифікації, причому, на реальних справах. Сьогодні вже цілком очевидно, що плани по запуску великого електричного позашляховика Ioniq 7 у 2024 році цілком здійсненні.

Справа в тому, що нова платформа E-GMP відкриває Hyundai Motor широкі можливості для швидкої розробки різних електрокарів, у тому числі і габаритних кросоверів. На ній вже створені кросовери Ioniq 5, Kia EV6, Genesis GV60 та й седан Ioniq 6 не за горами.

З іншого боку, Hyundai не може не думати про еволюцію інтер’єру і справа тут не тільки в екологічності матеріалів, хочай й це важливо. Саме на концепті SEVEN компанія покаже своє інше бачення нового салону в сучасному автомобілі.

Джерело: HyundaiОстанні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.