Hyundai бачить Німеччину ключовим ринком для водневого кросовера Nexo

Авторинок ФРН є найбільш перспективним для кросовера Hyundai Nexo, який працює на водневих паливних елементах. До 2025 року в країні повинні бути введені в експлуатацію 400 спеціалізованих станцій заправки, повідомляє Automotive News Europe.

Остання обставина вселяє оптимізм Са Нун Кіму (Sae Hoon Kim), главі напрямку водневих автомобілів компанії Hyundai.

Публічно Nexo дебютує на Женевському автосалоні. Вже в цьому місяці кросовер надійде у продаж у Південній Кореї, влітку – в Європі, а в четвертому кварталі – в США.

Дон Джун Лі (Dong Geun Lee), виробничий менеджер Hyundai Nexo, повідомив, що водневий кросовер буде порівнянний за ціною з седаном Toyota Mirai. Останній коштує в Німеччині 78 600 євро.

Hyundai очікує, що Nexo підійде корпоративним клієнтом, а також для каршерінга.

Са Нун Кім вважає, що кожен рік в світі продаватимуть кілька тисяч Nexo. Скільки з них планується продавати в Європі, він не повідомив.

Воднева модифікація Hyundai Tucson / iX35 розійшлася на континенті тиражем в 500 одиниць. Правда, мова йде про період з моменту початку продажів, тобто з 2013 року.

Nexo спроектований на новій платформі, яка спеціально створювалася для автомобілів з водневими осередками в якості паливних елементів. Потужність електромотора кросовера складає 120 кВт. Запас ходу на одній зарядці – 609 км. У Toyota Mirai, для порівняння, 500 км.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *