Huawei Seres SF5 фото

Huawei має намір виробляти і продавати інтелектуальні електромобілі

Компанія Huawei презентувала плагін-гібридний кросовер Seres SF5 на автошоу в Шанхаї. Цей дебют побічно підтверджує чутки про можливе входження технологічного гіганта в сектор автовиробництва.

Раніше вже з’являлись чутки про те, що Huawei веде переговори з китайськими автовиробниками про випуск електрифікованих автівок для китайського ринку.

Seres SF5 – це поліпшена версія моделі SF5, що була представлена на Шанхайському автосалоні 2 роки тому.
Кросовер розроблений Huawei та автомобільною компанією Seres спільно.

Зокрема, Huawei брала участь в створенні силової установки, в яку входить 1,5-літровий бензиновий двигун і два електромотори загальною потужністю 550 к.с. (410 кВт). Такої віддачі досить для розгону з нуля до 100 км/год за 4,7 секунди.

За китайським тестом запас ходу тільки на електричній тязі становить до 180 км. Кажуть, що повністю заряджений і з повним баком автомобіль може проїхати понад 1000 км в режимі «розширеного діапазону».

Вплив Huawei особливо відчувається всередині машини. Маємо на увазі великий екран-планшет інформаційно-розважальної системи, аудіосистему з 11 звуковими блоками.

Ще є цікава функція – vehicle-to-vehicle charging, тобто можливість передачі заряду іншим автомобілям або зовнішнім пристроям, наприклад індукціонним плитам або обладнанню для туризму.

Мета Huawei на майбутнє – пропонувати «провідні рішення для розумних автомобілів» і допомагати партнерам створювати та продавати інтелектуальні транспортні засоби.

SF5 вже доступний для замовлення в КНР. Стартова ціна становить 216,8 тис. юанів (33 361 доларів США) за модель з приводом на два колеса та 246,8 тис. юанів (приблизно 38 тис. доларів) за повнопривідний автомобіль.

Крім Huawei є й інші технологічні гіганти, які готові або мають намір увійти в світ «зелених автомобілів». Згадаймо компанію Apple з її автономним авто. Про це постійно говорять, але фізичного втілення машина поки не отримала.

Джерело: Huawei

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *