Архіви

Хот-хетч Hyundai i30 N проходить фінальні передсерійні випробування

«Заряджений» хетчбек Hyundai i30 N продовжують інтенсивно випробовувати перед запуском у виробництво. Після недавніх зимових тестів у Швеції з Тьєррі Невілом (Thierry Neuville), автогонщиком команди Hyundai Motorsport на чемпіонаті світу з ралі, i30 N завершив свою програму тестування на найскладніших дорогах у Великій Британії.

Hyundai i30 N – це перша високопродуктивна модель компанії з логотипом «N». Хоча в основі новинки лежить i30 нового покоління, i30 N фактично розроблений з нуля.

Hyundai i30 N

Hyundai i30 N

У Великій Британії прототип i30 N був протестований на дорогах загального користування інженерами Hyundai Motor. Вони виконали більш точні налаштування вузлів і перевірили поточний стан тестового прототипу. Особливу увагу було приділено адаптивній підвісці автомобіля і різним режимам роботи приводу.

Альберт Бірман (Albert Biermann), виконавчий віце-президент і керівник N-підрозділу Hyundai Motor Company:

Ми все ближче і ближче до фінальної стадії розробки i30 N. Ми повинні переконатися, що на цих складних дорогах Великої Британії ходові якості моделі будуть такими ж добрими, як і при щоденному водінні у звичайних умовах.

Наприкінці травня два два досерійних хетчбека i30 N візьмуть участь у 24-годинній гонці ADAC Zurich на трасі Нюрбургринг. Обидві машини оснащені 2,0-літровим двигуном з турбонаддувом і шестиступінчастою механічною коробкою передач – ці ж агрегати отримає товарна версія i30 N.

Гонка дасть інженерам Hyundai Motor більш цінну інформацію про необхідні уточнення та потенційні поліпшення продуктивності хот-хетча, які будуть враховані перед запуском моделі у виробництво. Офіційна прем’єра Hyundai i30 N відбудеться влітку цього року.

Джерело – Hyundai Motor Europe

Напишіть відгук

Scroll to top