Нагороди та рейтинги

Honda сподівається, що HR-V стане Автомобілем року в Україні

Кросовер Honda HR-V в Україні прийняв участь в автопробігу претендентів на почесне звання.

В українському офісі Honda повідомили про участь компактного кросовера HR-V в автомобільному пробігу в рамках акції «Автомобіль року в Україні 2020». Захід проводився в різних дорожніх умовах та на різних покриттях на Київщини.

Клуб автожурналістів України, а також журі конкурсу мали змогу оцінити всі 13 моделей-претендетів, у тому числі і HR-V.

Представники Honda зазначили, що новий кросовер продемонстрував чудову паливну ефективність, переваги доволі високого кліренсу, місткість та варіанти трансформації салону, комфорт та затишок в подорожах.

Голосування в конкурсі відбудеться в грудні 2019 року. Переможця визначать в лютому 2020 року.

Чим цікавий Honda HR-V?

Американське рейтингове видання Edmunds оцінює кросовер на 7,6 бала за 10-бальною шкалою. Фахівці відзначають досконале внутрішнє планування. Зокрема сидіння другого ряду, яке можна перевернути, щоб можна було перевозити доволі високі предмети.

HR-V має більше місця для пасажирів і більше місця для вантажу, ніж у будь якої моделі в цьому класі. За цим критерієм автівка отримала 8,5 бала.

Втім, деякі експерти вважають, що двигун кросовера слабкуватий, хоча дійсно економічний. До того ж в останній версії HR-V компанія відмовилася від механічної коробки передач, запропонувавши безальтернативний варіатор. Не всім таке рішення прийшло до вподоби.

Власники відзначають впевнену поведінку машини на неглибокому снігу, дякуючи порівняно високому кліренсу. Це, незважаючи на те, що привід – тільки передній.

В Україну HR-V постачається в єдиному варіанті оснащення Comfort з 130-сильним бензиновим двигуном 1.5 i-VTEC. У автовиробника обіцяють середню витрату бензину в межах 5,3 літрів. Двигун відповідає стандарту Euro 6.

Вартість моделі починається від 620 тисяч гривень. Головним конкурентом Honda HR-V в Україні, на нашу думку, є Toyota C-HR. В базовій комплектації вона обійдеться дешевше приблизно на еквівалент 1 000 доларів США.

Проте, мова йде про версію з механічною коробкою. До того ж у C-HR потужність двигуна ще менше – 116 к.с. Варіант з варіатором Multidrive S обійдеться вже від 660 тисяч гривень, а це набагато дорожче за базову HR-V.

Залишити коментар

Scroll to top