Архіви

Honda представить концепт спортивного електрокара на автосалоні в Токіо

Компанія Honda Motors показала тізер концепту спортивного купе, яке отримає електричну силову установку. Новинку готують до офіційної презентації на автосалоні в рідному бренду Токіо, який відбудеться 25 жовтня 2017 року.

Автомобіль отримав назву Sports EV Concept. Ніякі деталі поки не розголошуються, проте автовиробник зазначив, що компактний спорткар наступного покоління буде ефективно поєднувати електричний мотор з штучним інтелектом.

Елементи ретро-дизайну, квадратні задні фари, класична для купе лінія даху, судячи з ескізу, нагадують концепт-кар Urban EV, нещодавно показаний на автомобільній виставці у Франкфурті. Його також представлять і на мотор-шоу в Токіо. Обидва концепти ділять одну платформу.

У 2019 Honda планує запустити у виробництво серійний електромобіль в рамках програми розвитку Electric Vision, Urban EV – його провісник.

Тізер Honda Sports EV Concept

Як і інші автовиробники японська компанія активно працює над створенням платформ, силових установок, полегшених акумуляторних батарей для електрокарів, з тим, щоб кожна нова модель Honda в Європі була електричної.

Джерело, зображення: Honda

Фото вгорі – концепт Urban EV

Напишіть відгук

Scroll to top