Honda Pilot після оновлення трохи зросла в ціні

Кросовер Honda Pilot останньої генерації лише рік знаходиться у продажу, але японський автовиробник вже дещо оновив автівку. Зміни незначні, але на вартість «Пілота» вони трохи вплинули.

Зокрема, у комплектації EX і вище Pilot тепер оснащений системами Apple CarPlay та Android Auto, які дозволяють інтегрувати смартфон з інформаційно-розважальною системою автомобіля. Остання має іншу обробку, що зменшує появу відбитків пальців.

До того ж інтер’єр чорного кольору тепер доступний для більшої кількості версій кросовера, а не тільки у топовій, як раніше.

Загалом після оновлення Pilot став дорожчим приблизно на 230 доларів. Зауважимо, що мова поки не йде про версію, яка поставляється в Україну.

На вітчизняному ринку продається кросовер тільки в одній комплектації – Premium. Така Honda Pilot під капотом має 6-циліндровий мотор потужністю 183 к.с. Привід – тільки повний. Трансмісія – тільки коробка-автомат.

Pilot з пакетом Premium коштує в Україні 55 300 доларів. Для порівняння: найдешевша версія кросовера з заднім приводом у початковому оснащенні в США обійдеться від 31 475 доларів.

Додамо, що Honda Pilot останньої генерації отримала найвищу оцінку на краш-тестах Страхового інституту дорожньої безпеки (США).

honda-pilot-2016

Hosting Ukraine

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *