Honda Civic стає фаворитом конкурсу «Автомобіль року в Україні 2018»

2017 Honda Civic
У Чернігівській області було проведено масштабний тест-драйв у межах 1-го етапу конкурсу «Автомобіль року в Україні 2018». Honda Civic має всі шанси стати переможцем.

Автомобілі-учасники проходили по 20 км шляху в понад 20 швидкісних випробуваннях. Сам конкурс відбудеться у листопаді. У першому етапі взяв участь 21 автомобіль.

Журі, до якого увійшли досвідчені автомобільні журналісти, відзначило Honda Civic як «самий місткий і комфортний Civic за всі десять поколінь». Модель виходить на ринок Украини в кінці серпня.

Серед переваг Civic були названі комфорт, витривалість, гарна керованість: на складних маршрутах автівка гідно себе показала і сподобалася всім учасникам заходу. Також експерти не залишили без уваги хорошу звукоізоляцію на високій швидкості, енергоємну пружну підвіску і гальмівну систему високої ефективності.

Нова Honda Civic долала маршрут в складних умовах – великі рвані ями на старті, і рівна ділянка шляху потім. Плюс спека під сорок градусів, при цьому паливна витрата була в межах заводських показників. Автомобіль впорався на “відмінно”, принаймні, на думку журі.

Для компанії Honda Civic – це ключова культова модель і, до речі бестселер. Завдяки Цивіку компанія увійшла до списку найбільших світових автовиробників. Тому успіхи Civic – це успіхи бренду.

Седан Honda Civic 10-го покоління

Взимку в Україні буде доступний Civic у кузові хетчбек з новим турбованим мотором.

Додамо, що для авторинків Європи модель виробляють у Великій Британії.

Джерело: компанія «Прайд Мотор», офіційний дистриб’ютор автомобілів Honda в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *