Skoda Навколо світу

Skoda розробила голосовий помічник Лора

Skoda додала новаторського цифрового голосового помічника на ім’я Лора (Laura) до функцій Simply Clever. Він вже доступний у нових Scala, Kamiq, Superb iV, Octavia.

Лора розуміє 15 мов і навіть деякі діалекти: чеську, датську, голландську, англійську, фінську, французьку, грецьку, німецьку, італійську, польську, португальську, російську, шведську, іспанську та турецьку.

Вона допомагає водію голосом керувати кількома функціями автомобіля. Цей голосовий асистент активується словами «Окей, Лора!» та входить до складу опцій топової інформаційно-розважальної системи Амудсен (Amundsen).

Лора – супутниця водія. У транспортному засобі голосом можна керувати функціями виклику, навігації та інформаційно-розважальними.

Вдома клієнти можуть отримати та надіслати інформацію про стан транспортного засобу за допомогою розумних асистентів Alexa або Google Home.

Лаура з’явиться на всіх нових автомобілях Skoda.

В майбутньому клієнти зможуть використовувати розширені програми голосового керування не тільки в автомобілі, але і в інших областях, пов’язаних зі Skoda. Йдеться про мобільні або веб-додатки, онлайн-конфігуратор.

Сьогодні Лора доступна на веб-сайтах імпортерів в Іспанії. Пізніше вона буде доступна на сайтах імпортерів в інших країнах.

Джерело: Skoda

Залишити коментар

Scroll to top