Гігієна салону автомобіля в умовах пандемії короновіруса


Автовиробники розробили інструкції для ефективної дезінфекції автомобіля з метою зменшення ризику поширення Covid-19.

Гігієна салону автомобіля – справа надважлива і без коронавірусу. Проте Covid-19 вніс свої акценти. Коронавірус поширюється повітряно-крапельним шляхом. Місця високого ризику в приватному автомобілі знаходяться в зоні дотику водія або проти рота і носа.

До них відносяться кермо, важіль перемикання передач, перемикачі світла і склоочисників, ремені безпеки, дзеркала, дверні ручки, регулятори вікон, систем кондиціонування, аудіовізуальних систем, екранів, панель приладів, кришка паливного бака, ключі.

Ці зони потрібно ретельно обробляти після або перед експлуатацією авто, використовуючи дезінфікуючі серветки або інші засоби, рекомендовані лікарями.

Порядок проведення дезінфекції автомобіля:

  • Проведіть гігієну рук і обробіть їх спиртовим гелем.
  • Одягніть на руки нітрилові рукавички.
  • Приберіть і викиньте сміття з салону автомобіля: бардачка, кишень дверей, підстаканників, підлокітників, багажного відділення та інших секцій.
  • Дезинфікуйте зони підвищеного ризику, разом з ключами автомобіля.
  • Залиште транспортний засіб і закрийте двері.
  • Зніміть рукавички і залиште в контейнері з загальним сміттям – вони не є біологічно небезпечними відходами.
  • Повторіть гігієну рук зі спиртовим гелем.

Можна поставити нагадування на мобільному телефоні. Не варто перевозити одночасно багато пасажирів в автомобілі або давати його для використання знайомим без важливих причин.

Якщо ви взяли авто у водія після його самоізоляції чи підтвердженої інфекції COVID-19 – зверніться до лікарів за порадою, оскільки може знадобитися ще більш ретельне очищення автомобіля в додаткових зонах.

Сервісні центри багатьох автовиробників, зокрема Jaguar land Rover, перейшли на онлайн обслуговування. Проводиться щоденна дезінфекція автомобілів для клієнтів. Машини після тест-драйву також проходять ретельну дезінфекцію.

Для сервісного обслуговування до клієнта приїжджає представник дилерського центру, автомобіль забирають на автовоз для сервісу, а ввечері повертають.Останні публікації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.