Зелений автосвіт

Гібридні авто німецьких брендів, які з’являться в 2020 році

Цього року BMW запускає м’яко-гібридні версії 3 Series, X3, X4, а Volkswagen представить плагін-гібриди Tiguan і Arteon.

BMW розширює лінійку електрифікованих авто за рахунок м’яко-гібридних версій моделей X3, X4 і 3 серії.

Баварський автовиробник вже використовує 48-вольтів гібридну систему для BMW 5 Series, в версіях 520d і 520d xDrive, а також в модифікації xDrive40d для X5 і X6.

Цієї весни BMW 3 серії, седан та універсал, також отримає м’яко-гібридні версії 320d, 320d xDrive і M340d xDrive. У BMW X3 і X4 з’явиться варіант xDrive20d.

Нещодавно компанія представила програму Efficient Dynamics, яка спрямована на поліпшення економічності та ефективності двигунів та аеродинамічних показників. Автомобілі BMW будуть «зеленіти», щоб відповідати суворим нормам ЄС щодо викидів.

BMW хоче скоротити шкідливі викиди на 20% в 2020 році в порівнянні з 2019-м за рахунок гібридів, які підключаються, автівок з м’яко-гібридною системою зі стартером-генератором, а також повністю електричних моделей, як, наприклад iX3. Останній виходить в цьому році.

У нього нові аеродинамічні колеса, дизайн яких дозволив на 5% знизити лобовий опір в порівнянні зі стандартним колесом X3. Вони також на 15% легші за попередні аеродинамічні колеса BMW.

Volkswagen запускає плагін-гібридні Tiguan та Arteon у 2020 році

Volkswagen оголосив про випуск PHEV версій кроссовера Tiguan і седана Arteon. В цьому році обидві моделі проходять оновлення в середині життєвого циклу останнього покоління. В додаток до фейсліфтингу, вони отримають плагін-гібридну силову установку.

Очікуються і спортивні R-версії Tiguan і Arteon, принаймні, в Європі. Що стосується Сполучених Штатів, Volkswagen Arteon R і варіант шутінг брейк не будуть там продаватися.

У 2019 автовиробник вже випустив на ринок подовжену модель Tiguan L з гібридним двигуном потужністю 208 к.с. (400 Нм), але тільки в Китаї.

Розеткові гібриди Tiguan і Arteon повинні представити в найближчі місяці. Вони доберуться до європейських автосалонів в кінці 2020 року, або на початку 2021-го, правда, якщо дозволить ситуація. Пандемія коронавируса змушує автовиробників змінювати плани.

Очікується, що гібридні Volkswagen Tiguan та Arteon для Європи отримають таку ж силову установку, як у нового Passat GTE: потужністю 215 к.с. і 400 Нм крутного моменту, з батареєю ємністю 13 кВт год, запасом ходу 55-56 км в електричному режимі (за циклом WLTP).

Залишити коментар

Scroll to top