2020 GMC Sierra HD фото

GMC розробляє другий електричний пікап, можливо на базі Sierra 1500

Схоже, в США почалася гонка за електрифікацією пікапів – самих популярних автомобілів на ринку країни. Про свої плани по розробці другого пікапа оголосила GMC.

Віце-президент GMC Дункан Олдред підтвердив, що його компанія випустить другий повнорозмірний електричний пікап. Імовірно, він буде дешевший за очікуваний Hummer EV і розрахований на більш широке коло покупців.

Варто відзначити, що в електрифікацію активно включилися всі основні гравці на ринку пікапів США. Ford скоро виведе на ринок свій F-150 Lightning. Chevrolet нещодавно анонсувала електричну версію пікапа Silverado. У 2024 року повністю електричну версію отримає Ram 1500.

Що стосується GMC, то другий електричний пікап марки, як очікується, за своїми габаритними розмірами буде ближче до Sierra 1500 або навіть Canyon.

Рішення GMC є цілком виправданим. Справа в тому, що Hummer EV буде коштувати під 80 тисяч доларів. Це не та ціна, при якій можна говорити про масовість.

А, втім, компанія не може не враховувати пропозиції головних конкурентів. Протягом найближчих 2-3 років на авторинок США надійдуть відразу кілька електричних пікапів з масового сегменту.

Про терміни появи електричної вантажівки GMC поки не йдеться. Однак довго чекати новинку не доведеться.

З одного боку, у GMC вже є свої напрацювання по електрифікації. Згадаймо Hummer EV або Hummer EV SUV. Пікап повинен дебютувати цієї осені, кросовер – на початку 2023 року.

З іншого боку, багато часу на розробку другої моделі у GMC Truck просто немає. Ford і Chevrolet захоплять ринок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *